Головна
Реєстрація
Вхід
Вівторок
13.11.2018
05:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Методична робота в позашкіллі

Меню сайту

Категорії розділу
Документи МОН [2]
Документи МОН
Матеріали управління освіти [1]
Накази, положення
Статті та методичні матеріали [4]
Статті та методичні матеріали по організації роботи позашкільних закладів
Атестація [2]
Для керівника гуртка [1]
матеріали для керівників гуртків

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 126

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

 Каталог файлів 
Головна » Файли » Документи МОН

Інструкція з діловодства у позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України
11.09.2010, 21:30

І. Загальні положення

1.1. Інструкція з діловодства у позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України розроблена з метою підвищення рівня організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах відповідно до Примірної інструкції з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.97 № 1153.

1.2. Інструкція з діловодства в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України (далі - інструкція), встановлює правила документування діяльності позашкільних навчальних закладів і регламентує порядок роботи з документами з моменту їх розробки або надходження, до відправлення чи передачі в архів.

1.3. Інструкція визначає порядок ведення загального діловодства в позашкільному навчальному закладі (далі - заклад) і поширюються на всю службову документацію, в тому числі створювану за допомогою персональних комп'ютерів (ПК). Комп'ютерні (автоматизовані) технології обробки документної інформації повинні відповідати вимогам державних стандартів та цієї інструкції.

1.4. Дотримання правил і рекомендацій до порядку ведення діловодства, встановлених цією інструкцією, є обов'язковими для керівників і працівників закладу.

При призначенні на посаду педагогічних та інших працівників керівник закладу доводить вимоги інструкції до їх відома.

1.5. Відповідальність за організацію діловодства в закладі несе його керівник.

Ведення діловодства відповідно до вимог державних стандартів, цієї інструкції прокладається на секретаря, діловода або на іншого працівника відповідно до посадових обов'язків.

Відповідно до Типового положення про архівний підрозділ органу державної влади, органу місцевого самоврядування, державного і комунального

підприємства, установи та організації, затвердженого наказом Державного комітету архівів України від 06.08.2002 № 58, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2002 за № 682/6970 (із змінами, внесеними згідно з наказом Державного комітету архівів України від 26.04.2007 № 62), здійснюються заходи щодо тимчасового зберігання архівних документів.

1.6. Документація та листування в закладі ведуться українською мовою.

Скачати весь текст можна тут :/instrykzia.docx

Категорія: Документи МОН | Додав: Mia22
Переглядів: 4645 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Пошук

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz